Szkolenia

Szkolenie Żeglarskie Wiosną 2020 roku na zalewie Dojlidy w Białymstoku !!

Zapraszamy serdecznie do udziału w szkoleniu na stopień żeglarza jachtowego, który odbędzie się wiosną roku 2020 w Białymstoku.  Kurs odbędzie się w kwietniu, a dokładny termin zostanie ustalony po uprzednim skonsultowaniu się z zainteresowanymi. Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Gwarantujemy świetną atmosferę i profesjonalne podejście !!! Napisz do nas: lajbaczarter@gmail.com

Ponadto w naszej ofercie znajduje się szkolenie rejsowe odbywające się na terenie Wielkich Jezior Mazurskich

⚓⚓⛵⛵⚓⚓
Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych zdobyciem uprawnień żeglarza jachtowego na organizowane przez naszą firmę kursy. Szkolenia odbędą się w modułach tygodniowych. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem Facebooka lub telefonicznego pod numerem 572 380 170. Uwaga! Oferta skierowana jest do osób pełnoletnich. Oferujemy świetną atmosferę, szkolenie w niewielkich, trzyosobowych, grupach oraz wykwalifikowaną kadrę.

Uwaga: szkolenie odbędzie się w wypadku zebrania min. 3 osób.

W wypadku, jeśli posiadasz już uprawnienia, lecz z przyczyn od siebie niezależnych miałeś/miałaś przerwę w pływaniu i nie czujesz się za sterem pewnie, proponujemy rejsy doszkalające. Jest to świetny sposób, aby zrzucić żeglarską ‚rdzę’ i wznowić przygodę ze wspaniałym sportem jakim jest żeglarstwo. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.